Atgal

Produktai / 2017 12 20
Majonezas su laisvai laikomų vištų kiaušiniais laimėjo aukso medalį

DAUMANTU_majonezas_Exclusive_su_llvk-b9b89aa1197076289135960fcd828f45.jpg

"Daumantų" pagardų gamintojų majonezas "Exclusive" su laisvai laikomų vištų kiaušiniais Lietuvos pramininkų konfederacijos konkurse laimėjo aukso medalį. 

Norėdami sudaryti galimybes įvairių įsitikinimų vartotojams pasirinkti mūsų gaminius ir siekdami paskatinti žmones rinktis mažiau aplinką teršiantį maistą, „Daumantų“ pagardų gamintojai Lietuvos rinkai pasiūlė naują gaminį. Majonezas „EXCLUSIVE“ – tai klasikinis majonezas, pagamintas su laisvai laikomų vištų kiaušiniais.

originali naujo gaminio receptūra sukurta remiantis „Daumantų“ pagardų gamintojų sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Daugiau kaip 20 metų įmonėje dirbantis ir receptus kuriantis technologas Algis Kairys į majonezo sudėtį įvedė laisvai laikomų vištų kiaušinių trynių miltelius.  Iki atidarymo majonezą galima laikyti šiltai.

Produkto gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos, kurios kruopščiai atrenkamos laikantis įmonėje įdiegto „British Retail Consortium (BRC)  Global Standard for Food Safety“ standarto reikalavimų. 

Plačiau apie gaminį: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/mityba/koks-majonezas-itinka-ir-sveikuoliams-ir-gyvunu-gynejams-1030-897578

 


Naujienos

2018. 06. 01
ES parama atsinaujinančiai energetikai

UAB „Daumantai LT“ įgyvendina projektą „Atsinaujinančios energijos...


 

2018. 03. 15
Lietuviški ekologiški padažai užkariauja pasaulį: „Daumantai“ planuoja 40 proc. eksporto augimą

Vieno didžiausių pagardų gamintojų Lietuvoje „Daumantai“ eksporto...


Pasiekimai

 

Kokybė