Apie mus

UAB „Daumantai LT“ – novatoriška, vartotojų pasitikėjimą pelniusi lietuviško kapitalo įmonė. Įsikūrusi po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo, dabar bendrovė užima tvirtas lyderio pozicijas rinkoje ir yra viena moderniausių ir didžiausių pagardų gamybos įmonių Baltijos šalyse. Bendrovė vertinama už produkcijos kokybę, inovatyvumą, veiklos skaidrumą, sparčią eksporto plėtrą ir paramą vietos bendruomenei. Gamyboje diegiamos moderniausios technologijos ir tarptautiniai kokybės ir vadybos standartai.

„Daumantų“ prekinio ženklo produktai – unikalūs vietos tradicijų ir šiuolaikinių technologijų gaminiai, atitinkantys aukščiausius kokybės standartus. Pirmieji ir iki šiol vieninteliai Baltijos šalyse gaminame ekologiškus pagardus.

UAB „Daumantai LT“ šiuo metu gamina daugiau kaip 100 skirtingų pavadinimų majonezą, majonezinius padažus, ekologiškus produktus, kečupus, pomidorų padažus, adžiką ir užsiima didmenine prekyba bei eksportu.

Brandus įmonėje dirbančių profesionalų kolektyvas naujų žinių ir įgūdžių siekia nuolat tobulėdamas, taikydamas naujausias žinias bei diegdamas šiuolaikines technologijas.

Įmonė yra pelniusi ne vieną reikšmingą šalies ir užsienio apdovanojimą, Kėdainių rajono žmonių pagarbą ir vietos valdžios palaikymą.

Naujienos

2018. 06. 01
ES parama atsinaujinančiai energetikai

UAB „Daumantai LT“ įgyvendina projektą „Atsinaujinančios energijos...


 

2018. 03. 15
Lietuviški ekologiški padažai užkariauja pasaulį: „Daumantai“ planuoja 40 proc. eksporto augimą

Vieno didžiausių pagardų gamintojų Lietuvoje „Daumantai“ eksporto...


Pasiekimai

 

Kokybė